Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Merkezi Mersin/Türkiye’de bulunan Transaktaş Taşımacılık 1996 yılında kurulmuştur.

Firma karayolu taşımacılığı alanında Avrupa, Asya ve Balkan ülkeleri ile karşılıklı olarak düzenli servis hizmeti vermektedir.

Tamamı ‘nakliyat’ konusunda uzman, deneyimli iyi derece dilbilgisine sahip olan çalışanlarımızla; hizmet kalitesini en üst düzeye taşımak için müşteri odaklı hizmet verebilmek ve talepleri daha etkin bir organizasyon ile karşılamaktayız.

TRANSAKTAŞ Global Lojistik; özellikle taze – donmuş balık, sebze, tropikal meyve ve ilaç taşımacılığında uzman olup geniş araç filosu, özel teknik donanım ve modern teknik ekipmanları ile düzenlenmiş araçlarla yüksek kalitede nakliye ve servis hizmeti sunmaktadır. Firmamız tüm müşterilerimizin taleplerini efektif olarak çözümlemek, en kısa sürede başarılı bir şekilde yanıtlayabilmek için sürekli olarak kendini geliştirmektedir.

TRANSAKTAŞ Global Lojistik, yılların tecrübesiyle teslim aldığı yükleri Türkiye’den Avrupa’ya ve Avrupa’dan Macaristan, Romanya, Bulgaristan, Makedonya, Gürcistan, Azerbaycan, Irak, Sırbistan, Ermenistan gibi ülkelere taşımaktadır. Firmamız belge sahipliği /izinleri konusunda nakliye şirketi olarak UBAK’ta (Uluslararası Ulaştırma Bakanlığı) Mersin’de 2., Türkiye’de ise 39. sırada kayıtlıdır. Halen; Almanya, Avusturya, Hollanda, Fransa, İspanya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Hollanda, Polonya ve Bulgaristan’daki şirketlerle çalışan TRANSAKTAŞ Global Lojistik, siparişten teslimata kadar müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır.

İlaçlardan çiçeklere, kuru yiyeceklerden donmuş yiyeceklere ve meyve / sebzelere, varış yerine güvenli ve zamanında taşınacaktır. Araçlarımız tüm ihtiyaçlar için tam donanımlıdır. Araç özellikleri konusunda seçenekleriniz: ADR, çift katlı, Thermoking yarı römorklar (ayrıca bölünebilir); (-18 / + 6) ve 43’e kadar palet kapasiteye sahip yarı römorklar. Araç filomuz EURO 6 standardına uygun ve çevreye dost ve uydu bağlantılıdır. Bir çok sertifikaya sahip olan firmamız ayrıca Pharma Solution Sertifikaları vardır.